تشک طبی رابون - rabon Medical Mattress
تشک تمام طبی ارتوپدیک فنر متصل و مقاوم 4/2 پد ژله ای کامفورت در یک طرف تشک پد مموری فوم در طرف دیگر تشک ضد کمر درد بودن تشک به علت استفاده از تکنولوژی مموری فوم لایه ترموفلت 2000 گرمی جدیدترین سیستم پشتیبانی فنر پارچه ژاگارد تخت بافت 420 گرمی دارای عصاره آلوورا جهت شادابی پوست و تنفس راحتتر الیاف نرم سیلیکونی 250 گرمی کپسول های تهویه هوا دارای 5 سایز استاندارد دارای 13 سال گارانتی کالا

رابون Rabon

تشک تمام طبی ارتوپدیک نرم که با تکنولوژی فنر متصل و مقاوم 4/2 میلیمتر تولید گردیده است. در این تشک دو پد در دو طرف تشک تعبیه گردیده که یک پد ترکیبی از الیاف هالو و ژل انعطاف پذیر کامفورت و پد دیگر از جنس مموری فوم می باشد که با پوشش دهی کامل عضلات بدن باعث تخلیه دردهای عضلانی و گردش خون راحت تر درون عضلات می گردد.

از مهمترین ویژگی های این تشک علاوه بر خاصیت ضد کمر درد بدون آن لذت بخش بودن خواب بر روی پد ژله ای کامفورت و پد مموری فوم می باشد.

رابون جهت افرادی که تمایل به استفاده از تشک نرم را دارند گزینه بسیار مناسبی است. این تشک علاوه بر لایه ترموفلت که فشار را به صورت مساوی بر روی تشک تقسیم می کند دارای جدیدترین سیستم پشتیبانی فنر می باشد که حالت ارتجاعی فنر را تا 95 درصد کاهش داده و باعث افزایش بیشتر طول عمر مفید فنر و تشک می گردد.

پارچه استفاده شده در این تشک از جنس ژاکارد پنبه ای می باشد که با الیاف نرم لایی دوزی گردیده است و در تار و پود آن عصاره گیاه آلوورا تزریق شده که باعث شادابی پوست و تنفس راحت تر هنگام خواب می شود. این تشک جهت ایجاد جریان هوا درون تشک، دارای کپسول های تهویه هوا است. گارانتی این تشک 13 سال می باشد.

تشک طبی رابون - Rabon Medical Mattress