الیاف و پارچه بامبو که امروزه در منسوجات خانگی مانند رویه تشک و بالش استفاده می شود خواص خارق العاده ای دارد این نسل از پارچه ها که از منابع طبیعی تهیه شده اند. با توجه به روند رو به رشد تقاضا برای راحتی، سلامت و سازگاری با محیط زیست الیاف بازیافتی جدیدی که بتواند جایگزین الیاف معمولی مانند الیاف پنیه باشد اهمیت زیادی در تولید منسوجات خانگی یا فته اند.

محصولات ساخته شده از پارچه بامبو دارای خواصی مانند، جذب رطوبت بالا، درخشش، رنگ پذیری، نرمی و لطافت و آویزش مناسب است.

یکی از تکنولوژی های جدید در زمینه الیاف استفاده از گیاه بامبو در محصولات کالای خواب و نساجی می باشد. پارچه هایی که از نخ گیاه بامبو تهیه شده اند  دارای جذب رطوبت مناسب، نفوذپذیری و گردش هوا، احساس نرمی و رنگ پذیری خوبی هستند و این ویژگی های خاص بامبو است که آن را محبوب کرده و  خود را در قلب یک منزل جای داده است.

استفاده و بکارگیری از فرآورده ها و الیاف گیاه بامبو در زمینه ی محصولات کالای خواب و نساجی از تکنولوژی های جدید محسوب می شود. جالب است بدانید ماده ای در گیاه بامبو وجود دارد که باعث ضد باکتری شدن ذاتی گیاه بامبو می شود و آن ماده باکتریو استاتیک یا bamboo antibacterial نام دارد.

bammboo

نرمی و سبکی پارچه بامبو


نرمی و سبکی پارچه بامبو فوق العاده است وحسی شبیه ابریشم دارد خوب است بدانید که بامبو از خمیر الیاف بامبو تهیه می شود که دارای طول عمر بالا و الیاف بسیار قوی است .

آیا می دانید فواید الیاف بامبو در مقایسه با الیاف پنبه چیست 


خاصیت ضد باکتری موجود در الیاف  بامبو ۳ برابر الیاف پنبه است.

خاصیت آنتی استاتیک موجود الیاف بامبو ۱۲ برابر الیاف پنبه است.

خاصیت جذب رطوبت در الیاف بامبو ۶۰ دردص بهتر از الیاف پنبه ای است .

خاصیت ضد بو های نامطبوع در الیاف و پارچه بامبو ۳۰درصد بیشتر از الیاف پنبه ای است .

 

بالش بامبو 


بالش بامبو  یکی از محصولات شرکت کالای خواب داتیس می باشد که دارای طرفداران زیادی است این بالش علاوه بر طبی بود لطافت و راحتی خوبی دارد. کسانی که دارای آلرژی فصلی هستند با استفاده از بالش بامبو دیگر به راحتی و بدون استرس به خوابی سبک می روند پارچه بالش بامبو خاصیت ضد تعرق و ضد حساسیت دارد.بالش بامبو


 

برای اطلاعات بیشتر و خرید آنلاین میتوانید با مشاورین تشک و کالای خواب داتیس تماس بگیرید.

DATIS MATTRESS

۰۲۱۵۶۳۹۳۳۱۶
۰۹۱۰۹۴۹۴۲۶۴مشکل چرخش بالش به هنگام خواب | مجله خواب داتیس

 

راهنمای ثبت گارانتی تشک داتیس|مجله خواب داتیس

 

خرید بالش پنبه ای | مجله خواب داتیس

Summary
Review Date
Author Rating
41star1star1star1stargray