امروزه بالش های طبی مموری فوم  را همه می شناسند و این محصول با توجه به قابلیت های طبی و منحصر به فردی که در مقابل بالش های قدیمی مانند  پر مرغ ، پشم شیشه، الیافی و… دارد با استقبال خوبی در میان پزشکان و مردم مواجه  شده است. مجله خواب داتیس سه مدل از بهترین  بالش های طبی مموری فوم را به شما معرفی می کند.

بالش‌های که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفت یا بسیار سفت بودند یا بسیار نرم. بالش سفت به دلیل نداشتن انعطاف‌پذیری مناسب نیروی وزن سرو گردن را دفع نمی‌کند. بالش‌ نرم نیز به خاطر فرورفتن سر به داخلشان موجب نامتعادل شدن زاویه‌ی بین سر و گردن می‌شود. بنابراین در هر دو حالت، انعطاف‌پذیری کم یا زیاد موجب فشار به مهره‌های گردن و کمر ، درد های عضلانی و بر هم خوردن تنفس صحیح هنگام خواب می‌شود. نتیجه این اتفاق، گردن درد و سردرد هنگام بیدار شدن و در طولانی‌مدت آسیب به عضلات و مهره‌های گردن و کمر است.

در صورتی که شما هم در زمان بیدار شدن از خواب احساس درد و کوفتگی در گردن و سر شانه های خود حس میکنید این درد ناشی از استاندارد و طبی نبودن بالش و تشک می باشد که در حین خواب باعث گردن درد و خون مردگی می شود که با درد همراه است. برای رفع این مشکل اولین راه استفاده از بالش های طبی است.

اگر درد خیلی شدید بود و با بالش طبی رفع نشد حتما به پزشک ارتوپد مراجعه کنید.

 

 مواد بالش طبی  مموری فوم :

بالش طبی مموری فوم از موادی به نام پلی اورتان تهیه گردیده است این مواد با توجه به سازگار بودن با محیط زیست ضد آلرزی و ضد حساسیت می باشد و با انعطاف پذیری بالایی که دارد موجب پوشش دهی عضلات و مهره های گردن و قرار گیری بدن  در شکل استاندارد در هنگام خواب می گردد.

بالش طبی موجدار :

بالش طبی مموری فوم موجدار محصولی از شرکت داتیس می باشد که ساختار آن به صورت موجدار می باشد که با پوشش دهی انحنای گردن باعث ایجاد جریان خون راحت تر درون عضلات می شود که در نهایت به خوابی لذت بخش منجرو می شود. بالش طبی موجدار دارای دو ارتفاع مختلف می باشد که شما می توانید طبق عادت خواب خود از هر طرف آن که احساس بهتری دارید استفاده کنید. قابل ذکر است رویه  بالش موجدار از جنس بامبو می باشد که باعث تنفس لایه هایی پوست می شود. این بالش قابل شستشو می باشد و رویه آن دارای زیپ است.

 

بالش طبی موجدار داتیس

جهت خرید آنلاین بالش طبی موجدار کلیک کنید


بالش طبی مموری فوم مدیترم (سنتی) :

بالش مدیترم در ابعاد استاندارد۵۰*۷۰ است که از ارتفاع بیشتری نسبت به بالش موجدار برخوردار است بالش مدیترم به اشخاصی که از بالش خیلی نرم استفاده می کنند پیشنهاد نمی شود رویه این نوع بالش نیز از نخ بامبو می باشد و ضد آلرژی و حساسیت است.

 

بالش طبی هوشمند کلاسیک

جهت سفارش آنلاین بالش طبی کلاسیک کلیک کنید

 


بالش طبی ژل مموری (ویسکو گلد) :

بالش مموری فوم ویسکو گلد دارای ژل خنک کننده می باشد عملکرد زل خنک کننده به این صورت است که با جذب حرارت اضافی سرو گردن باعث مانع از عرق کردن در حین خواب می شود و باعث خوابی بدون دغدغه و استرس می شود. این بالش بالاترین مدل از بالش های طبی مموری فوم می باشد که ابعاد آن ۵۰*۷۰ می باشد.

این محصول گزینه ی بسیار مناسبی برای کسانی است که در حین خواب تعرق داشته و هر هفته یا هرروز مجبور به شستشوی رویه لک زده بالش می باشند.

بالش طبی خنک کننده

 


ارتباط با ما

تماس با ماDATIS MATTRESS

۰۲۱۵۶۳۹۳۳۱۶

۰۹۱۰۹۴۹۴۲۶۴


تاریخچه مموری فوم | فوم هوشمند | فواید تشک مموری فوم

راهنمای خرید روتختی دونفره |مجله خواب داتیس

 

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star