در بالا بودن اهمیت خواب در زندگی روزمره و تاثیر آن در روح و فیزیک انسان شکی نیست اما با این حال بسیاری از مردم به دلیل آگاهی نداشتن از ویژگی های منحصر به فرد تشک و کالای خواب در مورد خرید این گونه محصولات که با سلامت انسان ارتباط مستقیم دارد دچار تردید می شوند.

یا بعضا با پرسیدن این سوال که  کدام مارک تشک بهتر است ؟  یا تشک خوب چی بخرم  در میان جواب ها گرفتار شده و نهایتا از تصمیم خود منصرف میشوند. واقعیت این است که برندهای متعددی در این زمینه به تولید تشک و کالای خواب فعالیت میکنند که از این میان میتوان به نام معتبر شرکت کالای خواب داتیس نیز اشاره کرد که در این مقاله درباره برند تشک و کالای خواب داتیس آشنا می شویم.

کدام مارک تشک بهتر است


سعی کنید در انتخاب تشک طبی یا فنری از برند و مارک های معتبر خرید کنید خوشخواب های موجود در بازار بسیار متنوع هستند . کالای خواب داتیس با ۱۴ مدل تشک متنوع از جمله فنری ، طبی ، ارتوپدیک سعی در پوشش دهی نیاز های مشتری داشته و با تنوع بالا در تشک مشتری می تواند به راحتی تشک مناسب با وزنف سلیقه خواب و سن خود را انتخاب کند که در این رابطه می توانید از مشاورین شرکت داتیس به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

ارتباط کارشناسان داتیس

تماس با ما

DATIS MATTRESS

۰۲۱۵۶۳۹۳۳۱۶

۰۹۱۰۹۴۹۴۲۶۴

اما معیار انتخاب بهترین تشک چیست؟ در ابتدا لازم است بدانید که تشک طبی برای افرادی که مشکلات عضلانی و استخوانی دارند ضروری می باشد. داشتن یک خواب لذت بخش بالاتر از هزینه و بودجه می باشد چرا که همه ما کمتر از نیمی از عمر خود را در خواب سپری می کنیم و خواب سالم و مفید مساوی است با یک زندگی سالم و آرام . همه این دلایل باعث شده تا مارک های خارجی و ایرانی بسیاری به طراحی و تولید بهترین تشک ها بپردازند.

شاید اغلب مردم فکر کنند که تشک های خیلی گران مناسبترین خوشخواب برای آنهاست و یا برعکس برخی فکر کنند که تفاوتی بین تشک های گران قیمت و ارزان قیمت وجود ندارد باید خدمت این دسته از دوستان عرض کنم که در اشتباه هستید، زیرا تجربه نشان داده است که باید برای خرید خوشخواب مناسب حتما فرد بر اساس وزن ،مشکلات کمر درد، سن  و… را با کارشناسان در این زمینه در میان بگذارد و با توجه به این فاکتور ها تشک مناسب انتخاب شود.

 

حتما بخوانید: تشک باید سفت باشد یا نرم ؟

معیار انتخاب تشک خوب


به اطلاع شما می رسانم که معیار انتخاب تشک خوب و مناسب، دو دسته است :

۱- ویژگی های خواب شما :

شما باید بدانیدکه با تشک نرم راحت هستید یا سفت ، اگر پزشک برای شما خوشخواب خاصی را تجویز کرده است باید طبق دستور پزشک تشک خود را انتخاب کنید. در غیر اینصورت باید ویژگی های خواب خود و همچنین مشکلات عضلانی و کمر درد را در نظر بگیرید مهمترین معیار در انتخاب تشک ، وزن، تمایل به سفتی یا نرمی و میزان طول عمری که از تشک انتظار دارید می باشد.

۲- مواد تشکیل دهنده خوشخواب :

پارچه  خوشخواب بسیار مهم می باشد پارچه ژاکارد شامل پارچه هایی است که طرح آنها از روند تاروپودی پارچه شکل میگیرد  که از ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی درست میشود. ویژگیهای این پارچه استحکام بالا در برابر سایش و قدرت کشش بالاست.  کیفیت مواد تشکیل دهنده خوشخواب بر روی راحتی خواب و طول عمر تشک تاثیر دارد و هزینه آن نیز با افزایش کیفیت بالا می رود.

 

حتما بخوانید: قیمت تشک های داتیس

 

بهترین تشک برای خواب باید سطح آن از تخت خواب بالاتر باشد در سطح بازار تشک ها ارتفاع های مختلفی دارند که می توانید طبق سلیقه خود بهترین تشک را که ارتفاعی مناسب  شرایط شما دارد را انتخاب کنید.

 

بهترین مارک تشک |تشک چی بخرم |مجله خواب داتیس


تشک وکالای خواب داتیس طیف گسترده ای از محصولات کالای خواب و تشک های طبی ، فنری و ارتوپدیک را عرضه می کند که در طول فعالیت خود موفق به جلب اعتماد و رضایت مصرف کننده شده است. اما با صرف نظراز نام تولید کننده و برند آن، راه های مختلفی جهت شناخت تشک خوب و با کیفیت وجود دارد که شما می توانید با مطالعه ی آن ها با جدیدترین تکنولوژی ها در این صنعت آشنا شوید و به روش های گوناگون از جمله خرید اینترنتی به محصولات مورد نظر دست یابید.


ارتباط با ما

تماس با ما

 

۰۲۱۵۶۳۹۳۳۱۶

۰۹۱۰۹۴۹۴۲۶۴


تشک و کالای خواب داتیس را در آپارت دنبال  کنید

http://www.aparat.com/datis_mattress

 

 

 


http://datismattress.com/datis-mag/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AA%D8%B4%DA%A9-%D8%B7%D8%A8%DB%8C/

http://datismattress.com/datis-mag/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%AA%D8%B4%DA%A9-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%88%D9%BE%D8%AF%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%88-%D9%BE%D8%AF/

 

بالش بامبو و خواص آن | مجله خواب داتیس

۴روش طلایی پاک کردن لکه تشک | محافظ تشک |مجله داتیس

 

http://datismattress.com/datis-mag/%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%AE%D8%AA%DB%8C-%D8%B3%D9%87-%D8%A8%D8%B9%D8%AF%DB%8C-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DA%A9%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%AE%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87/

Summary
Review Date
Reviewed Item
تشک وکالای خواب داتیس طیف گسترده ای از محصولات کالای خواب و تشک های طبی ، فنری و ارتوپدیک را عرضه می کند که در طول فعالیت خود موفق به جلب اعتماد و رضایت مصرف کننده شده است. اما با صرف نظراز نام تولید کننده و برند آن، راه های مختلفی جهت شناخت تشک خوب و با کیفیت وجود دارد که شما می توانید با مطالعه ی آن ها با جدیدترین تکنولوژی ها در این صنعت آشنا شوید و به روش های گوناگون از جمله خرید اینترنتی به محصولات مورد نظر دست یابید.
Author Rating
51star1star1star1star1star