اغلب افرادی که قصد خرید بالش دارند فارغ از نوع و مدل آن ، دیدگاهی معمولی و سطحی در مورد بالش دارنداگر بخواهیم روراست تر صحبت کنیم جمله خود را اینگونه بیان می کنم ، اغلب مردم به بالش زیر سر خود اهمیت چندانی نمی دهند البته در دنیای امروزی و طی سال های اخیر این مطلب خوشبختانه معکوس شده است و خریداران با آگاهی و اطلاعات بیشتری نسبت به خرید یک کالا اقدام می کنند و برای انتخاب بالش حساسیت بیشتری در مورد کیفیت و مرغوبیت آن نشان می دهند.
کسانی که طرفدار یک زندگی سالم و راحت هستند معمولا به کنتریل کردن کیفیت غذا اهمیت می دهند مثلا مصرف میوه، سبزیجات تازه و گوشت و … . تهویه هوای منزل برایشان بسیار مهم است ولی آیا سلامت خواب همین قدر برایشان مهم است ؟ آیا می دانید که یک سوم طول عمر خود را در خواب سپری می کنیم و آیا برای این یک سوم عمر میدانیم که باید از چه لوازم خوابی مانند تشک ، بالش ، سرویس لحاف و… استفاده کنیم تا بدون دغدغه و با آرامش یک خواب لذت بخش داشته باشیم ؟

بالش پنبه ای داتیس


این مدل از بالش ها از پنبه تهیه شده اند و به نسبت بالش های دیگر نسبتا سفت تر می باشند الیاف پنبه خاصیت ضد آلرژی دارد و چون از پارچه ژاگارد می باشد خاصیت ضد باکتری و ضد تعرق را مختص خود کرده و با دیگر پارچه ها متمایز است. هر چه کیفیت این بالش ها بالاتر باشد و مواد مرغوبتری درآن ها به کار رفته باشد راحتی و لذت بیشتری در زمان خواب دارند.

بالش داتیس

 

با تهیه یک بالش ایده آل، دیگر با گردن درد از خواب بیدار نمی شوید و آلرژی به مواد داخلی آزارتان نمیدهد و یک خواب خوب را تجربه خواهید کرد.

 

در صورت مشاوره بیشتر به سایت کالای خواب  داتیس مراجعه کرده و به صورت آنلاین و یا تلفنی با ما در ارتباط باشید.

Telegram.me/datismattress

۰۲۱-۵۶۳۹۳۳۱۶
۰۹۱۰۹۴۹۴۲۶۴


راهنمای ثبت گارانتی تشک داتیس|مجله خواب داتیس

http://datismattress.com/datis-mag/%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%AE%D8%AA%DB%8C-%D8%B3%D9%87-%D8%A8%D8%B9%D8%AF%DB%8C-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DA%A9%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%AE%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87/

Summary
Review Date
Author Rating
41star1star1star1stargray