هر انسانی در طول شبانه روز به طور متوسط حدود ۸ ساعت را در بستر خواب سپری می کند که این میزان معادل یک سوم طول عمر فرد می باشد، بنابراین شایسته است زمان و بودجه  مناسبی را جهت خرید تشک و لوازم خواب صرف کنیم.

اغلب افرادی که قصد خرید تشک دارند از تشک های نامرغوب و قدیمی خسته شده اند و دیگر تحمل این وضعیت برایشان دشوار شده به همین دلیل عزم خود را جزم کرده و به فکر تعویض تشک می افتند. تشک مناسب برای هر فرد متفاوت است یعنی ممکن است دوست شما تشکی را خریداری کرده باشد و به جهت اینکه  راضی است آن را به شما پیشنهاد دهد و شما هم خریداری کنید اما ازآن راضی نباشید.

آیا می دانید دلیل این امر چیست؟ جواب، متفاوت بودن سلیقه خواب شما با دوستتان است. به همین دلیل تعریف خوشخواب و بالش مناسب  برای هر فرد متفاوت از دیگری است. نگران نباشید این مقاله می تواند راهنمای قدم به قدم  جهت آشنایی و خرید تشک مناسب و ایده آل شما باشد که خوابی آسوده و لذت بخش را به ارمغان خواهد آورد.

خرید بهترین تشک مناسب داتیس

اولین گام : نوع تشک را انتخاب کنید


در بازار امروزی تنوع تشک ها زیاد است که هر کدام با نام های جداگانه و اصطلاحات تخصصی گیج کننده ای معرفی می شوند و همین امر باعث سر در گمی بسیاری از خریداران تشک می شود. سه اصطلاح مهم که دراین باره باید بدانید را به شما خواهیم گفت تا به راحتی خوشخواب مناسب خود را انتخاب کنید. تیم محتوای داتیس جهت آشنایی بیشتر شما با انواع خوشخواب و مدل های متنوع آن مقاله ای جداگانه ترتیب داده که پیشنهاد می کنیم اول این مقاله را مطالعه کنید سپس به ادامه این مقاله بپردازید. برای آشنایی بیشتر با انواع تشک کلیک کنید.

 


پیشنهادات مرتبط : راهنمای کامل خرید تشک طبی و فنری


 BUY-perfect-mattress-Datis

دومین گام : مقدار سفتی و نرمی تشک ایده آلتان چقدر است ؟


برخی از برندهای تولید کننده تشک، همه  محصولات  خود را با یک میزان ثابت از نرمی و سفتی ارائه می‌دهند. در حالی که برخی دیگر دارای گزینه های مختلفی از نرمی و سفتی هستند مانند برند داتیس که در سطوح نرم، متوسط و سفت و محکم طبقه بندی می‌شوند. نکات مهم و کلیدی که باید در نظر گرفته شود  این است که سفتی و نرمی تشک یک مفهوم کاملاً شخصی و سلیقه ای است. خوشخواب یا بالشی که برای شما مانند یک سنگ است  ممکن است برای دیگری مثل یک ابر نرم به نظر برسد. علاوه بر این فاکتور هایی چون  نوع بدن فرد، وزن، مشکلات کمر درد و سایز عوامل فردی می‌تواند نقش مهمی در این زمینه ایفا کند. در هر صورت شما باید تشک مناسب خود را به گونه ای انتخاب کنید که به اندازه کافی نرم باشد، تا به راحتی در آن به خواب روید و همزمان به قدر کافی محکم باشد تا به آن اتکا کنید.

پیشنهاد می کنیم مقاله تشک نرم مناسب است یا سفت را بخوانید. به طور کامل شرح داده ایم که چگونه تشک مناسب خود را از لحاظ سفتی و نرمی انتخاب کنید.

 

 

تست تشک مناسب داتیس

سومین گام : زمان کافی برای سنجیدن تشک صرف کنید


شاید برایتان خسته کننده به نظر برسد که مدام در فروشگاه های کالای خواب چرخ بزنید و انواع تشک را تست کنید با یک تغییر نگرش می توانید این عمل را به یک کار لذت بخش تبدیل کنید  شما قصد خرید بهترین تشک را دارید پس باید خوشخواب را قبل از خرید به خوبی تست کنید تا بعدا پشیمان نشوید.
اگرشما هم به صورت سنتی یا حضوری خرید می‌کنید لازم است درون فروشگاه حداقل بیست دقیقه بر روی تشکی که انتخاب کرده اید دراز بکشید. اما اگر قصد دارید خوشخواب خود را به صورت اینترنتی یا آنلاین خریداری کنید از این شانس برخوردارید که از دوره آزمایشی برای امتحان محصولات استفاده کنید حتی این امکان وجود دارد که اول تست کنید بعد خرید کنید و در صورتی که از خوشخواب راضی نبودید تا ۱۰ روز می توانید آن را تعویض کنید. برای استفاده از این آپشن با شماره های زیر در ارتباط باشید.

 


تماس با ما

جهت خرید و مشاوره با ما تماس باشید 

۰۲۱-۵۶۳۹۳۳۱۶

۰۹۱۰۹۴۹۴۲۶۴

۰۹۲۱۲۶۶۷۳۰۳


گارانتی تشک

چهارمین گام : ضمانت نامه تشک را بررسی کنید


یکی از معیار های سنجش  تشک باکیفیت، ضمانت نامه آن می باشد هر چقدر ضمانت نامه خوشخواب بیشتر باشد کیفیت نیز بیشتر است. اطمینان حاصل کنید که تشک جدید شما دارای کارت گارانتی مناسب است (ضمانت ۱۰ ساله یا بیشتر). تشک های داتیس از ۲ تا ۲۰ سال دارای ضمانت نامه هستند.

به یاد داشته باشید که ضمانت یاد شده در صورتی اعتبار خواهد داشت که خود شما به درستی از خوشخواب محافظت کرده باشید، چرا که چیزهایی مانند لکه های کثیف باقی مانده شامل ضمانت نامه نمی شوند. هرچند که شرکت داتیس برای موارد این چنینی خدماتی در نظر گرفته است و در صورتیکه تشک شما دچار پارگی ، سوختگی ، لکه و… شده باشد می توانید از خدمات داتیس استفاده کنید فقط به یاد داشته باشید که از فاکتور و کارت گارانتی خود به خوبی نگهداری کنید.


پیشنهاد مرتبط : راهنمای ثبت گارانتی تشک داتیس


تکرار رویای تشک خواب داتیس

پنجمین گام : خرید، خواب، رویا و تکرارتشک


کارشناسان توصیه می‌کنند بهتر است هر هفت  تا ده  سال یکبار تشک خواب خود را عوض کنیم. البته این در صورتی است که خوشخواب شما با کیفیت و استاندارد باشد ولی  اگر شما هر روز صبح با احساس کوفتگی و درد از خواب برمی خیزیدد و یا در تمام طول روزاحساس  بدن درد دارید، بهتر است هرچه سریع تر به دنبال یک تشک مناسب باشید. اگر هم هرچه فکر می‌کنید به خاطر نمی آورید که خوشخوابی که بر روی آن می‌خوابید چند سال قدمت دارد، شک نکنید که همین امروز وقت عوض کردن آن فرا رسیده است.

 

تماس با ما

جهت خرید و مشاوره با ما تماس باشید 

۰۲۱-۵۶۳۹۳۳۱۶

۰۹۱۰-۹۴-۹۴-۲۶۴

۰۹۲۱-۲۶۶-۷۳-۰۳


تهیه کننده و منبع : تیم محتوای داتیس + بامیلو