کودکان امروزی بسیار با کودکان نسل های قبل متفاوت اند و استعدادی شگرف وهمچنین ذهنی بسیار خلاق دارند، بر همین اساس طراحی اتاق کودک باید براساس تقویت این استعداد های ذاتی صورت گیرد تا فرزندی سالم ،خلاق و باهوش از لحاظ فکری تربیت شود.

اکثر کودکان زمانی که به سن های پنج یا شش سالگی می رسند علاقه زیادی به ساختن دنیای اطرافشان بر اساس شخصیت و قهرمان های داستان های کارتونی مورد علاقه شان پیدا می کنند. این دنیا برای آنها دنیایی پر از سرگرمی، جذابیت، انرژی و احتمالات فراوان است. بنابراین چرا چنین تم طراحی شادی را به کودکانمان هدیه ندهیم؟ استفاده از تم طراحی شخصیت ها کارتونی و موضوعات کارتونی فقط مخصوص اتاق کودک نیست، تعدادی از طراحان از چنین الگوهای شادی حتی در اتاق نشیمن هم استفاده می کنند.

 

حتما بخوانید : راهنمای خرید ست روتختی دو نفره

 

روتختی های سنین کودک و نوجوان از لحاظ طرح متفاوت از سرویس های معمولی هستند . معمولا طرحهای شاد و کارتونی استفاده میشود. تخت خواب کودک شما با داشتن یک سرویس لحاف زیبا بسیار متفاوت به نظر خواهد رسید .

بدون شک یکی از پرطرفدارترین و البته قدیمی ترین شرکت های سازنده کارتون ، شرکت دیزنی محسوب می شود. به همین دلیل هم اتاق های کودک طراحی شده با تم  دیزنی  در رتبه اول لیست انتخابی والدین سرتاسر جهان قرار گرفته است. از برچسب های دیواری گرفته تا دیوارها و وسایل نقاشی شده توسط دنیای عروسکی دیزنی همگی به راحتی می توانند دیوارهای خسته کننده اتاق کودک را به محیطی لذت بخش و دلپذیر تبدیل کنند. در شکل های زیر مدل های مختلفی از اتاق های طراحی شده با تم شخصیت های کارتونی را مشاهده خواهید کرد که از محصولات ۲۰۱۷ شرکت کالای خواب داتیس می باشد. روتختی های سه بعدی داتیس ۵ تکه می باشد که چاپ سابلیمیشن (ضد حساسیت و ضد تعرق) می باشد که از لطافت و زیبایی خاصی بر خوردار است.

 

Girls'-Bedding-Puppet-Rooftop

روتختی سه بعدی دیزنی یک نفره طرح فروژن(Frozen)

Puppet-Rooftop-Dora

ست یک نفره طرح دورا(Dora)

Puppet-Rooftop-Kitty

روتختی سه بعدی دیزنی یک نفره طرح کیتی(kitty)

Puppet-Rooftop-Cinderella

ست سه بعدی دیزنی یک نفره طرح سیندرلا(Cinderella)

ارتباط با ما جهت مشاوره و اطلاع از قیمت روتختی های عروسکی سه بعدی

تماس با ما

۰۲۱۵۶۳۹۳۳۱۶

۰۹۱۰۹۴۹۴۲۶۴


دیگر مقالات مرتبط با روتختی 

شستشوی روتختی | شستن ملحفه |لحاف پشم شیشه

۴روش طلایی پاک کردن لکه تشک | محافظ تشک |مجله داتیس