مجموعه ای از  روتختی سه بعدی نوجوان کارتونی داتیس کاتولوگی کامل، متنوع و به روز(۲۰۱۸-۲۰۱۷) در خاورمیانه که مناسب برای سرویس خواب های نوجوان وکودک می باشد.

کودکان و نوجوانان امروزی بسیار با نسل های قبل متفاوت اند و استعدادی شگرف وهمچنین ذهنی بسیار خلاق دارند، بر همین اساس طراحی اتاق کودک باید براساس تقویت این استعداد های ذاتی صورت گیرد تا فرزندی سالم ،خلاق و باهوش از لحاظ فکری تربیت شود.

سرویس روتختی کارتونی

اکثر کودکان زمانی که به سن های پنج یا شش سالگی می رسند علاقه زیادی به ساختن دنیای اطرافشان بر اساس شخصیت و قهرمان های داستان های تخیلی کارتونی مورد علاقه شان پیدا می کنند. این دنیا برای آنها دنیایی پر از سرگرمی، جذابیت، انرژی و احتمالات فراوان است. بنابراین چرا چنین تم طراحی شادی را به کودکانمان هدیه ندهیم؟ استفاده از تم طراحی شخصیت ها کارتونی و موضوعات کارتونی فقط مخصوص اتاق کودک نیست، تعدادی از طراحان از چنین الگوهای شادی حتی در اتاق نشیمن هم استفاده می کنند.

شاید در نگاه اول، طراحی اتاق خواب کودکان کاری ساده و آسان به نظر برسد، چرا که در آن الزامی به رعایت هارمونی رنگ ها وجود ندارد و حتی استفاده از رنگ های متضاد در لوازم اتاق، باعث فراهم آمدن فضایی مهیج برای فرزند شما می شود. اما بایستی در نظر داشته باشید که بایستی رنگ و لعاب و حال و هوای کلی اتاق کودکان مطابق با روحیات مناسب سن و سال و جنسیت آنها باشد.

 روتختی نوجوان کودک کارتونی داتیس

معمولا یک روتختی دخترانه کودک دارای رنگ هایی نزدیک به صورتی می باشد. اما روتختی پسرانه کودک رنگ های آبی و خاکستری را در خود جای می دهد. برای مشاهده همه ی مدل های روتختی دخترانه می توانید وارد شاخه ی روتختی عروسکی دخترانه شوید. اما اگر یک مدل روتختی پسرانه مد نظر شماست، می توانید وارد شاخه ی خرید اینترنتی روتختی کودک پسرانه شده و مدل مناسب برای فرزند دلبند خود را انتخاب کنید.

 


حتما بخوانید : راهنمای خرید ست روتختی دو نفره


روتختی های سنین کودک و نوجوان از لحاظ طرح متفاوت از سرویس های معمولی هستند.  معمولا طرحهای شاد و کارتونی استفاده میشود. تخت خواب کودک شما با داشتن یک سرویس لحاف زیبا بسیار متفاوت به نظر خواهد رسید .

بدون شک یکی از پرطرفدارترین و البته قدیمی ترین شرکت های سازنده کارتون ، شرکت دیزنی محسوب می شود. به همین دلیل هم اتاق های کودک طراحی شده با تم  دیزنی  در رتبه اول لیست انتخابی والدین سرتاسر جهان قرار گرفته است. از برچسب های دیواری گرفته تا دیوارها و وسایل نقاشی شده توسط دنیای عروسکی دیزنی همگی به راحتی می توانند دیوارهای خسته کننده اتاق کودک را به محیطی لذت بخش و دلپذیر تبدیل کنند. در شکل های زیر مدل های مختلفی از اتاق های طراحی شده با تم شخصیت های کارتونی را مشاهده خواهید کرد که از محصولات ۲۰۱۷ شرکت کالای خواب داتیس می باشد. روتختی های سه بعدی داتیس ۵ تکه می باشد که چاپ سابلیمیشن (ضد حساسیت و ضد تعرق) می باشد که از لطافت و زیبایی خاصی بر خوردار است.

 

 

 

ارتباط با ما جهت مشاوره و اطلاع از قیمت روتختی های عروسکی سه بعدی

تماس با ما

۰۲۱۵۶۳۹۳۳۱۶

۰۹۱۰۹۴۹۴۲۶۴