سیزدهمین مدل از محصولات تشک طبی داتیس تشک لیمافورد می باشد. تشک لیما فورد در دسته بندی خوشخواب های بدون فنر شرکت داتیس قرار می گیرد و جزء تشک های تمام طبی فول ارتوپدیک می باشد. در این مقاله به معرفی ویژگی های این مدل و قیمت تشک لیمافورد می پردازیم، با مجله خواب داتیس همراه باشید.

limaford-mattress-datis

شرکت کالای خواب داتیس پنج مدل تشک طبی بدون فنر در لیست محصولات خود دارد که با استقبال خوبی از طرف مردم مواجه شده است. از جمله این پنج مدل می توان از خوشخواب های بدون فنر مانند مدل های ; تشک مویا مدیکال، تشک مارگاریتا، تشک ویچ کرافت، تشک لیمافورد، تشک آلپاکا نام برد که محصولاتی تمام طبی ارتوپدیک هستند و معمولا برای افرادی که از مشکلات کمر درد و گردن درد رنج می برند یا علاقه مند به تشک بدون فنر طبی هستند توصیه می شود.

این خوشخواب ها دارای تضمین  کیفیت و خدمات طولانی مدت از طرف شرکت داتیس هستند. تشک های بدون فنر از ۸ تا ۲۰ سال از سوی شرکت کالای خواب داتیس تضمین کیفیت شده اند وهمین امر باعث اعتماد بیشتر مشتریان به این محصولات شده است. تشک های داتیس علاوه بر کارت گارانتی، دارای دو سال وارانتی(تعویض بدون شرط) نیز هستند.

گارانتی تشک داتیس

ویژگی های خوشخواب لیمافورد


خوشخواب طبی لیمافورد یکی از با کیفیت ترین تشک های طبی داتیس است که با دانسیته بالا تولید شده است که علاوه بر پوشش دهی کامل عضلات و تخلیه دردهای عضلانی باعث ایجاد جریان خون راحت تر درون عضلات می گردد. تشک لیمافورد دارای لایه های مستحکم داخلی نظیر ترموفلت و پلی اتیلن می باشد که باعث افزایش طول عمر تشک میگردد.

پارچه این تشک از نوع پارچه بویتکس می باشد که خواص بسیار زیادی دارد  با الیاف نرم لایی دوزی گردیده که منفذهای آن و چرخش هوا در لایه های بیرونی تشک، موجب تعرق زدایی می گردد. طراحی خاص پارچه تشک لیمافورد باعث تمایز این مدل با مدل های دیگر داتیس شده است. تشک لیمافورد علاوه بر طبی بودن به تناسب وزن و حرارت بدن انعطاف پذیر است و همین امر موجود ایجاد خوابی راحت  می شود.

تشک لیمافورد مجموعه ای از تمامی ویژگی های نابی است که شما از یک تشک فوق عالی  انتظار دارید.

قیمت تشک لیمافورد (قیمت به روز شد)


 تشک لیمافورد نیز همانند دیگر خوشخواب های استاندارد  در پنج سایز موجود می باشد.

قیمت خوشخواب یکنفره تمام طبی فول ارتوپدیک لیمافورد سایز ۹۰ : ۴/۳۰۰/۰۰۰  تومان

قیمت خوشخواب یک نفره بزرگ تمام طبی فول ارتوپدیک لیمافورد سایز ۱۲۰ : ۶/۱۵۰/۰۰۰  تومان

قیمت خوشخواب دونفره کوچک تمام طبی فول ارتوپدیک لیمافورد سایز ۱۴۰ : ۷/۱۵۰/۰۰۰  تومان

قیمت خوشخواب دونفره استاندارد تمام طبی فول ارتوپدیک لیمافورد سایز ۱۶۰ : ۸/۲۰۰/۰۰۰  تومان

قیمت خوشخواب دونفره بزرگ تمام طبی فول ارتوپدیک لیمافورد سایز ۱۸۰ : ۹/۲۵۰/۰۰۰  تومان

 

price-datis-mattress-Limaford-97-2


مشاوره فروش تشک داتیس

تماس با تشک داتیس

۰۲۱۵۶۳۹۳۳۱۶

۰۹۱۰۹۴۹۴۲۶۴

۰۹۲۱۲۶۶۷۳۰۳

 


راهنمای ثبت گارانتی تشک داتیس|مجله خواب داتیس

Summary
Review Date
Author Rating
41star1star1star1stargray