تشک طبی بانجوپدد - Banjo Padded Medical Mattress
تشک تمام طبی با پد ژله ای کامفورت فنر متصل و مقاوم 2/2 میلی متری لایه ترموفلت 1400 گرمی سیستم پشتیبانی فنر فوم پلی اتیلن دانسیته 30 بین فنرها اسفنج دانسیته 30 با قطر 2 سانتیمتر پارچه ژاگارد تخت بافت پنبه ای 420 گرمی الیاف نرم سیلیکونی 200 گرمی کپسول های تهویه هوا دستگیره های مقاوم جهت جابجایی دارای 5 سایز استاندارد دارای 10 سال گارانتی کالا

میسافیر Misafir

تشک تمام طبی ارتوپدیک با پد ژله ای کامفورت تهیه شده از فنر مقاوم 2/2 میلیمتر که بین فنرها فوم پلی اتیلن با دانسیته 30 تزریق شده که خاصیت ارتجاعی فنر را به حداقل مقدار رسانده و خاصیت تمام طبی بودن به تشک می دهد همچنین از لایه ترموفلت با گرماژ بالا جهت تقسیم مساوی فشار بر روی تشک و افزایش طول عمر مفید آن استفاده گردیده است.

در دو طرف تشک اسفنج با دانسیته 30 قرار گرفته است. پارچه استفاده شده در این تشک از جنس پارچه ژاکارد پنبه ای می باشد که با الیاف نرم لایی دوزی گردیده است.

این تشک جهت ایجاد جریان هوا درون تشک دارای کپسول های تهویه هوا است. گارانتی این تشک 10 سال می باشد.

ویژگی ها : این تشک دارای یک تشکچه اضافه (پد) از جنس الیاف هالو و فوم انعطاف پذیر کامفورت بوده که گودی کمر را پوشش داده و فشار را از ستون فقرات کاهش می دهد. علاوه بر این نحوه طراحی این تشکچه به گونه ای است که با پوشش دهی صحیح عضلات و ستون فقرات در ناحیه گردن باعث ایجاد جریان هوایی راحت تر در سیستم تنفسی شده و خر و پف و خرناس را هنگام خواب از بین می برد.

تشک طبی بانجوپدد - Banjo Padded Medical Mattress