تشک طبی مارتلاتو - Martelato Medical Mattress
تشک تمام طبی ارتوپدیک فنر منفصل و بسیار مقاوم 8/2 پد مموری فوم فشرده و 4 سانتیمتری در هر طرف تشک تکنولوژی جدید منفصل به عنوان هسته مرکزی ضدکمردرد بودن تشک به علت استفاده از تکنولوژی مموری فوم لایه ترموفلت 2000 گرمی جدیدترین سیستم پشتیبانی فنر پارچه ژاگارد تخت بافت 420 گرمی دارای عصاره آلوورا جهت شادابی پوست و تنفس راحت تر دارای عصاره بامبو جهت ایجاد خاصیت گندزدایی الیاف نرم سیلیکونی 250 گرمی کپسول های تهویه هوا دارای 5 سایز استاندارد دارای 17 سال گارانتی کالا

میسافیر Misafir

تشک تمام طبی ارتوپدیک با تکنلوژی فنر منفصل بسیار مقاوم 8/2 میلیمتر مخصوص افراد سنگین وزن یا افرادی که تمایل به استفاده از تشک با طول عمر بسیار بالا دارند. در دو طرف این تشک پد مموری فوم فشرده به قطر 4 سانتیمتر در هر طرف تشک قرار گرفته است که علاوه بر پوشش دهی کامل عضلات و تخلیه دردهای عضلانی و گردش خون راحت تر راحتی خواب قابل توجهی نیز به همراه دارد این تشک علاوه بر لایه ترموفلت که فشار را بصورت مساوی بر روی تشک تقسیم می کند دارای جدیدترین سیستم پشتیبانی فنر می باشد که حالت ارتجاعی فنر را تا 95 درصد کاهش داده و باعث افزایش بیشتر طول عمر مفید فنر و تشک می گردد.

در هر طرف این تشک 2 سانتیمتر اسفنج با دانسیته 30 قرار گرفته است و پارچه استفاده شده در این تشک از ژاکارد پنبه ای می باشد که با الیاف نرم لایی دوزی گردیده است و در تار و پود آن عصاره گیاه آلوورا و عصاره گیاه بامبو تزریق شده که باعث شادابی پوست و تنفس راحت تر هنگام خواب می گردد.

عصاره بامبو خاصیت گندزدایی و جذب رطوبت بالایی دارند در نتیجه رطوبت تشک از بین رفته و امکان رشد باکتری و قارچ وجود ندارد.

این تشک جهت ایجاد جریان هوا درون تشک، دارای کپسول های تهویه هوا است. گارانتی این تشک 17 سال می باشد.

ویژگی ها : در بین تشک های ارتوپدیک که هسته مرکزی آن را فنر منفصل یا فنر متصل تشکیل داده تشک مارتلاتو کاملترین و تقویت شده ترین تشک می باشد.

تشک طبی مارتلاتو - Martelato Medical Mattress