تشک طبی ویسکوفوم - Powerful
فنر منفصل قطو تشک تمام طبی فول ارتوپدیک مموری فوم قطور و فشرده 12 سانتیمتری لایه سفت و فشرده پلاستو فو پارچه ژاکارد گردبافت ضد تعر دارای عصاره آلوورا جهت شادابی پوست و تنفس راحت ت دارای عصاره بامبو جهت ایجاد خاصیت گندزدای ضدکمردرد بودن تشک به علت استفاده از تکنولوژی مموری فو لایه ترموفلت 2000 گرم الیاف نرم سیلیکونی 250 گرم کپسول های تهویه هو دارای 5 سایز استاندار دارای 17 سال گارانتی کال

میسافیر Misafir

تشک تمام طبی فول ارتوپدیک با فنر منفصل که مموری فوم قطور و پلاستو فوم بر روی فنر استفاده شده است.

ویسکو فوم تشک دو طرفه بوده که یک طرف آن بسیار سفت و طرف دیگر آن 12 سانتیمتر مموری فوم قطور و فشرده قرار گرفته که علاوه بر پوشش تمامی عضلات و از بین بردن دردهای عضلانی، گردش خون را راحت تر می سازد و خواب آرام تری را فراهم می آورد.

در این تشک پارچه ژاکارد تخت بافت، جای خود را به ژاکارد گرد بافت داده که منفذهای آن و چرخش هوا در لایه های بیرونی تشک موجب تعرق زدایی می گردد.

همچنین در تار و پود این پارچه عصاره گیاه آلوئه ورا و بامبو تزریق شده که عصاره آلوئه ورا باعث شادابی پوست و تنفس راحت تر هنگام خواب و عصاره بامبو با خاصیت گندزدایی و جذب رطوبت بالا موجب آنتی باکتریال می گردد.

پارچه رویه تشک با استفاده از الیاف نرم لایی دوزی شده است. تشک ویسکو فوم با برخورداری از کپسول های تهویه هوا جریان هوای پاک را فراهم آورده است.

این تشک طول عمر بالایی داشته و شامل 17 سال گارانتی می باشد.

تشک طبی ویسکوفوم - Powerful