تشک طبی ویچکرافت - Witchcraft Medical Mattress
تشک تمام طبی فول ارتوپدیک ارگانیک استفاده از فوم لاتکس به عنوان هسته مرکزی مموری فوم اعلا قطور و فشرده 12 سانتیمتری استفاده از الیاف نقره آنتی استرس در تار و پود پارچه پارچه ژاکارد گردبافت ضد تعرق دارای عصاره آلوورا جهت شادابی پوست و تنفس راحت تر دارای عصاره بامبو جهت ایجاد خاصیت گندزدایی ضدکمردرد بودن تشک به علت استفاده از تکنولوژی مموری فوم لایه ترموفلت 2000 گرمی الیاف نرم سیلیکونی 250 گرمی کپسول های تهویه هوا دارای 5 سایز استاندارد دارای 20 سال گارانتی کالا

میسافیر Misafir

تشک تمام طبی فول ارتوپدیک ارگانیک بدون فنر، هسته مرکزی تشک را فوم لاتکس تشکیل داده که از صمغ درخت لاتکس تهیه شده، این ماده علاوه بر اینکه کاملا طبیعی و ارگانیک می باشد به عنوان سیستم پشتیبان مموری فوم که به قطر 12 سانتیمتر در تشک قرار گرفته، عمل کرده و کارایی و عملکرد مموری فوم را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

مموری فوم استفاده شده در این تشک از اعلاترین جنس با دانسیته بالا می باشد که علاوه بر پوشش دهی کامل عضلات و تخلیه دردهای عضلانی باعث ایجاد جریان خون راحت تر درون عضلات می گردد.

از مهمترین ویژگی های این تشک استفاده از الیاف نخ نقره در تار و پود آن می باشد که با از بین بردن الکتریسیته ساکن بدن، خاصیت استرس زدایی و ایجاد آرامش بیشتر در هنگام خواب را فراهم آورد.

در این تشک پارچه ژاکارد تخت بافت، جای خود را به ژاکارد گردبافت داده و با الیاف نرم لایی دوزی گردیده که منفذهای آن و چرخش هوا در لایه های بیرونی تشک، موجب تعرق زدایی می گردد.

همچنین در تار و پود این پارچه عصاره بامبو با خاصیت گندزدایی و جذب رطوبت بالا موجب آنتی باکتریال می گردد.

تشک ویچ کرافت با برخورداری از کپسول های تهویه هوا جریان هوای پاک را فراهم آورده است. این تشک طول عمر بالایی و شامل 20 سال گارانتی می باشد.

تشک طبی ویچکرافت - Witchcraft Medical Mattress