گروه تولید محصولات خواب داتیس

چرا داتیس ؟

در فروشگاه های تشک داتیس سبد کالائی کامل و متنوعی تدارک دیده شده که هر فردی می‌تواند متناسب با بودجه ، سلیقه و نیاز خود بهترین خرید را انجام دهد .

در فروشگاه های تشک داتیس بیش از ۱۰ مدل تشک و هر مدل تشک در ۵ سایز استاندارد وجود داشته و داتیس در مورد تشک های غیر استاندارد شامل تشک های گرد ، تشک های با ارتفاع خیلی کم و یا تشک با ارتفاع خیلی زیاد این توانائی را دارا می‌باشد که در مدت کمتر از ۴۸ ساعت تشک مورد نظر را تحویل نماید و در مورد محصولات کالای خواب در فروشگاه های تشک داتیس بیش از ۵۰ محصول شامل انواع سرویس لحاف و روتختی در تنوع بالا ، انواع بالش طبی ، بالش پر ، بالش الیاف در مدل های مختلف ، انواع رو بالشی ، انواع تشک های سفری ، انواع تشک های مسافرتی ، پتوهای ساده و گلدار ، حوله های دستی ، استخری ، حمامی ، پالتوئی در سایز های مختلف قابل ارائه می‌باشد .

داتیس با اعتقاد به اینکه سرمایه اصلی هر مجموعه‌ای مشتریان آن مجموعه می‌باشد جهت رضایت و حفظ این سرمایه ارزشمند همواره بر کیفیت بالای محصولات خود تأکید داشته و با اطمینان از کیفیت بالای محصولات خود جهت حفظ رضایت مشتریان تمامی محصولات تشک و کالای خواب داتیس دارای گارانتی های طولانی مدت می‌باشد .

با توجه به اینکه در سالهای گذشته فناوری های جدید و مدرن بسیار زیادی وارد صنعت تشک گردیده است این صنعت به صورت یک صنعت کاملاً تخصصی با پیچیدگی های بسیار ظریف درآمده است که درک آن‌ها و انتقال این ویژگی‌ها به مشتریان نیازمند تخصص کامل و اطلاعات کافی فروشنده به مبحث تشک و پروسه تولید آن می‌باشد که کادر فروش مستقر در فروشگاه های داتیس با گذراندن دوره های ویژه در این ضمینه آمادگی لازم را به دست آورده و آماده ارائه مشاوره به مشتریان محترم می‌باشند .

در خیلی موارد در هنگام خرید تشک یکی از دغدغه های اصلی مشتریان حمل و نقل آن می‌باشد که داتیس جهت حفظ رضایت مشتریان و راحتی آن‌ها در هنگام خرید با تهیه کادری مجرب و کارآزموده تشک خریداری شده توسط مشتری را بدون دریافت هیچگونه هزینه ای بابت حمل و نقل تا درب اتاق خواب مشتری حمل نموده و مشتری هیچگونه دغدغه ای جهت ارسال تشک و حمل به طبقات مختلف ندارد .

داتیس با راه اندازی بیش از ۳۰ فروشگاه در محیطی بسیار زیبا و آرام تلاش نموده تا مشتریان محترم با صرف حداقل زمان و انرژی بتوانند خود را به نزدیک‌ترین فروشگاه در محل سکونت خود برسانند و از مزایا و محصولات داتیس بهره مند شوند .

معرفی و اهداف

گروه داتیس سالهاست در زمینه ی تولید و عرضه تشک و کالای خواب فعالیت می نماید .
داتیس با‌عرضه تشک های طبی متناسب با آناتومی طبیعی بدن می‌کوشد گامی در پیشگیری و بهبود مشکلات ستون فقرات و کمردرد های مضمن بردارد و در این راستا از پیشرفته‌ترین اصول علمی و فناوری های روز دنیا مانند :‌ مموری فوم ، فنر های منفصل ، پارچه های گردباف و ژاگارد و .. بهره می‌برد .
از افتخارات داتیس ابداع و به کارگیری اسکلت بندی و ساختار سازگار با طبیعت و شکل بدن در تشک ها و دیگر محصولات کالای خواب داتیس می‌باشد که با تضمین استراحتی عمیق و آرام‌بخش در تجهیز و تأمین نیاز ادارات دولتی ، نهادها ، سازمان های مختلف ، هتلها ، بیمارستان ها و … نقش مهم و موفقی را ایفا نموده است .
استفاده از مواد اولیه مرغوب و استفاده از ماشین آلات مکانیزه و پیشرفته ، بهره گیری از افراد متخصص و آگاه به دانش روز دنیا باعث ایجاد کالای خواب با کیفیت بالا و مرغوب میگردد و استفاده از کالای خواب مرغوب بهداشت خواب را تضمین می نماید .
داتیس در تلاش است با استفاده از تمام توانایی‌هایی که در اختیار دارد با اعتقاد به اصل مشتری مداری تأمین بهداشت خواب مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن ایفا نماید و تحقق این امر مهم را جزو توانایی‌های خود می‌داند .