خانه / خواب / خرید اینترنتی تشک و نکاتی که در رابطه با آن نمی دانید

خرید اینترنتی تشک و نکاتی که در رابطه با آن نمی دانید

خرید اینترنتی تشک یا خرید تشک از یک فروشگاه یا نمایشگاه فیزیکی ، کدام منطقی تر است ؟ پاسخ اکثریت افراد به این سوال خرید سنتی از فروشگاه خواهد بود. به نظر می رسد که مانند کفش و لباس، تشک هم از آن چیز هایی است که قبل از خرید نیاز به امتحان کردن دارد. اما بطور شگفت انگیزی این پاسخ اشتباه است.

 خرید اینترنتی تشک و نکاتی که در رابطه با آن نمی دانید

تحقیقات و نظر سنجی های کارشناسان و متخصصان خواب و کالای خواب نشان می دهد که خرید اینترنتی تشک بطور مشخصی بر روش های سنتی خرید، ترجیح دارد. در ادامه چند دلیل مهم برای این ادعا آورده ایم که مطالعه آن به شما در تصمیم گیری کمک خواهد کرد.

رضایت خریداران تشک در هر دو حالت خرید اینترنتی تشک و خرید از فروشگاه یکسان بوده است

ما تصور می کنیم که افرادی که بصورت خرید اینترنتی تشک خود را سفارش داده و قبل از خرید آن را امتحان نکرده اند باید ناراضی بوده و شکایت بیشتری از خرید خود داشته باشند. نتایج بدست آمده از نظر سنجی ها بطور آماری نشان می دهد که هیچ گونه تفاوت معنا داری در تجربه خرید آنلاین و فیزیکی وجود ندارد. افرادی که بطور آنلاین تشک خود را خریده بودند، بطور میانگین همان قدر از خرید خود راضی بودند که افراد دیگر از خرید فیزیکی و پس از تست تشک در نمایشگاه ها خرید کرده بودند.

نکاتی که در ادامه خواهید خواند دلیل این موضوع را بهتر نشان خواهند داد.

هر تشک ویژگی های خاص خود را دارد

مانند انسان ها هیچ دو تشکی دقیقا عین هم نیستند. حتی اگر شما دو تشک از یک برند و یک مدل یکسان داشته باشید، باز هم تفاوت های کوچکی در حسی که به شما می دهند، بین آن دو تشک وجود خواهد داشت. این تفاوت ها ناشی از عدم ثبات در خط تولید است و بخصوص در مورد تشک های لاتکس و مموری فوم مصداق های بیشتری دارد.

در نتیجه کسانی که با انگیزه امتحان تشک در نمایشگاه، خرید سنتی را به خرید اینترنتی تشک ترجیح می دهند در واقع چیزی بیشتر از خریداران آنلاین به دست نمی آورند.

خرید اینترنتی تشک و تست تشک

تشکی که در نمایشگاه تست می کنید، همانی نیست که واقعا دریافت می کنید

فرض کنیم که شما آن پرنسسی نباشید که در داستان پرنسس و نخود می توانست وجود یک نخود را زیر کلی تشک حس کند. این کاملا محتمل است که شما نتوانید تفاوت های کوچک بین تشک های مشابه را حس کنید. با این حال شما تصدیق خواهید کرد که تشکی که در نمایشگاه تست کرده بودید با تشکی که دم در منزل تحویل گرفته اید تفاوت دارد.

دلیل این موضوع ساده است. تشکی که شما در نمایشگاه تست کرده بودید، افراد بسیاری بارها روی آن دراز کشیده و آن را تست کرده بودند. طبیعتا تشکی که شما آن را تست کرده اید و از حسی که رویش داشته اید راضی بوده اید، با تشکی که از انبار آمده و هرگز کسی روی آن نخوابیده است تفاوت خواهد داشت. دلیلش این است که تشک تست شده به مرور زمان نرم تر شده است.

این در حالی است که با توجه به فرصت تست تشک که سایت های فروش آنلاین در اختیار شما قرار می دهند ، هنگام خرید اینترنتی تشک، شما دقیقا تشکی را تست می کنید که خریداری کرده اید.

حواس پرتی های فروشگاه شما را به اشتباه می اندازد

زمانی که شما مشغول خرید هستید، میلیون ها عامل در اطراف فروشگاه باعث پرت شدن حواس شما می شود. شاید بچه ها در حال شلوغ کردن باشند و یا همسرتان خسته شده باشد و به شما فشار بیاورد که زودتر انتخاب کنید. ممکن است فروشنده کلی در تعریف و تمجید از محصول مورد نظر حرف بزند. یا شاید تنها نور شدید فروشگاه یا حضور مشتری های دیگر شما را در انتخابتان دچار اشتباه کند.

هنگام خرید اینترنتی تشک شما با این مزاحمت ها مواجه نیستید و با اطلاعات ارائه شده در سایت فروشنده می توانید دقت تصمیمات خود را افزایش دهید.

فروشگاه های اینترنتی خدمات بسیار خوبی به مشتریان خود ارائه می دهند

برای بسیاری از افراد، خدمات پس از فروش فروشگاه ها دارای اهمیت زیادی است. اغلب کارشناس ها نیز فروشگاه هایی را توصیه می کنند که دارای خدمات مناسبتری برای مشتریان خود هستند. اما خدمات مشتری اغلب نفطه قوت فروشگاه های اینترنتی است و در خرید اینترنتی تشک شما می توانید خدمات مشتری و خدمات پس از فروش خیلی خوبی دریافت کنید.

از جمله این خدمات می توان به پاسخگویی سریع به سوالات مشتریان و ارتباط آسان تر بین خریدار و فروشنده، امکان باز گرداندن وجه پرداختی مشتری در صورت عدم رضایت از خرید و در اختیار داشتن اطلاعات کافی در زمان خرید اینترنتی تشک اشاره نمود.

در خرید اینترنتی تشک اغلب می توانید از تخفیف های بیشتری استفاده کنید

به علاوه صرفه جویی در هزینه رفت و آمد که شامل هزینه زمان نیز می شود، اغلب فروشگاه های اینترنتی برای اینکه هزینه های پائین تری نسبت به فروشگاه های فیزیکی دارند می توانند برای خرید اینترنتی تشک تخفیف های بیشتری پیشنهاد دهند.

سایت داتیس نیز تخفیفات ویژه ای را برای خرید اینترنتی تشک و دیگر کالای خواب عرضه شده در فروشگاه مجازی خود در نظر گرفته است. علاوه بر تخفیف های دائمی، جشنواره های مختلفی نیز به مناسبت های گوناگون برگزار می کند که در طول این جشنواره ها می توانید از تخفیف های بیشتری استفاده کنید.

منبع :

https://www.thesleepjudge.com/buying-a-mattress-online/

4.8/5 ( 5 بازدید )

این مقاله را به اشتراک بگذارید

خرید اینترنتی تشک و نکاتی که در رابطه با آن نمی دانید
4 (80%) 2 امتیاز
(میزان رضایتمندی کاربران)
Call Now Button