کلینیک خواب

تشک هوشمند بادی ترَک

هرتشکی برای همه مناسب نیست. برای حفظ سلامتی خود از تکنولوژی روز دنیا استفاده کنید.

خوب خوابیدن در طول شب مهمترین عامل نشاط و سلامتی در طول روز است ، در تحقیقات متعددی که توسط موسسات پژوهشی مختلف در سراسر دنیا انجام شده است بارها بر نقش پراهمیت تشک و بستر خواب تأکید شده است. خرید تشکی نامناسب خوابی بد و روزی همراه با خستگی و دردهای کمر و عضلات را در پی خواهد داشت. از این رو انتخاب تشک مناسب از اهمیت بسیاری برخوردار است. اینجاست که تکنولوژی تشک هوشمند به کمک شما می آید.

باید دقت کنیم که هر تشکی برای هر فرد مناسب نیست. وضعیت بدن ما و عادت های ما با همدیگر متفاوت است.

اما از میان انواع مختلف تشک های موجود در بازار که هرکدام دارای ویژگی های بسیار متفاوتی بوده و همگی توسط فروشندگان به عنوان بهترین بستر خواب معرفی می شوند، چگونه می توان تشک مناسب را تشخیص داد؟

سنسورهای پارچه ای بادی ترک، تکنولوژی جدیدی است که شیوه ای جدید در زندگی مدرن محسوب می شود. این تکنولوژی که در کشور کانادا توسعه داده شده است، در ایالات متحده پس از تست های استاندارد به ثبت رسیده است.

این پارچه هوشمند دارای سنسورهایی است که به هنگام دراز کشیدن روی سطح آن فشار وارد شده را اندازه گرفته آن را به نرم افزاری منتقل می کند که پس از تجزیه و تحلیل اطلاعات وارده،نواحی تحت فشار بدن را در صفحه ای نمایش می دهد و میزان فشار وارده را مشخص می کند. فروشندگان آموزش دیده می توانند با توجه به این اطلاعات ، پیشنهادی مناسب به شما ارائه دهند. گروه تشک و کالای خواب داتیس با تهیه این سنسورهای هوشمند و بکارگیری آن در طراحی تشک های خود این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا با تعیین وقت قبلی و مراجعه به کلینیک خواب داتیس، تشکی کاملأ مطابق با آناتومی بدن هر شخص تولید کرده و پاسخگو ی سلامت خواب آنان باشد.

با این فن آوری جدید که برای کمک به زندگی مدرن توسعه یافته است

حالا دیگر میتوانید آسوده بخوابید .

Source:

http://boditrak.com

آخرین نظرات

ninigol میگه :
یعنی ، خیلی شیکه طرح فول اسپرت و شیک و مجلسی...
ninigol میگه :
خیلی قشنگه از نزدیک شیک تر هم هست !...
ninigol میگه :
یه طرح لایت و رمانتیک عالی برای دیدن خوابهای زیبای بهاره...
ninigol میگه :
یه طرح شیک و راحت که البته نقش های ریزش کلی زیباترش کرده...
ninigol میگه :
خوشکله ، ساده و شیک...
ninigol میگه :
وااااااااااااااای ، چقدر نازه...
ninigol میگه :
یعنی عاشق این طرح های رنگ دار و شادم اصن فقط روش دراز بکشی ، رویاهات ...