آراستن تخت خواب شما ، شخصیت درونی شما را فاش می کند

0

آراستن تخت خواب و مرتب نگه داشتن آن در افراد مختلف، کاملا متفاوت و به اصطلاح سلیقه ای است. بعضی افراد حتی نمی توانند تصور کنند که بدون آراستن و مرتب کردن تخت خوابشان به شکلی که ظاهری زیبا داشته باشد، خانه را ترک کنند. این در حالی است که برخی دیگر حتی لحاف را همانطور روی تشک رها می کنند و می روند دنبال کارشان!!!

آراستن تخت خواب شما درباره شما چه چیزی را فاش می کند؟

ما ادعا می کنیم که نسبت به درجه اهمیتی که شما به آراستن تخت خواب خود می دهید، می توانیم برخی از ویژگی های شخصیتی شما را حدس بزنیم. در این یادداشت ما برداشت خود را از چیزی که طرز آراستن تخت خواب شما درباره شما می گوید، بیان می کنیم.

فراموش نکنید که تخت خواب شما جایی برای یافتن آرامش است. پس در آراستن تخت خواب به خودتان سخت نگیرید و اجازه دهید آن ملحفه ها کمی بهم ریخته باشند.

پایگاه نظامی

در این طرز آراستن تخت خواب ، ملحفه های شما کاملا کشیده می شود طوری که مو لای درز آن نمی رود و چهار گوشه آن را مانند تخت های بیمارستانی زیر تشک فرو می کنید تا مانند اولش دست نخورده به نظر برسد. هیچ چیز حتی یک میلی متر جابجا نمی شود. همه پارچه های تخت کاملا آهار زده و اتو کشیده دیده می شوند و هیچ چیز پراکنده و به هم ریخته به نظر نمی رسد.

اگر طرز آراستن تخت خواب شما اینطور است پس احتمالا شما فردی وسواسی هستید. شما دوست دارید کنترل اوضاع را در دست داشته باشید و آدم اتفاقات ناگهانی نیستید. شما مخلوق عادت هستید و دوست دارید کارها بطور کارآمد و در حد کمال انجام بپذیرند و هیچ زوائدی نداشته باشند.

طرز آراستن تخت خواب

هماهنگی رنگ ها

طرز آراستن تخت خواب شما شبیه به عکس های داخل کاتالوگ هاست. دلیل این موضوع آن است که شما همه کالای خواب خود را اعم از تشک ، روتختی ، بالشت و ملحفه ها همه را از یک فروشگاه خریده اید.

این طراح اتاق خواب یک رهبر بالفطره نیست. شما احتمالا به کمک زیادی برای تصمیم گیری نیاز دارید و به ندرت تنها بر پایه غرایضتان پیش می روید. این یعنی وقتی شما در کاری وارد می شوید با تمام وجود وارد می شوید و شما فرد قابل اعتمادی هستید.

برای آراستن تخت خواب خود از تجربه کردن طرح های مورد علاقه خود نترسید. در نهایت تخت خواب شما باید جلوه ای از شما باشد.

تزئین شده و رویایی

لحافی پهن و چند بالش بزرگ شهوت انگیز که به شکلی هنرمندانه برای آراستن تخت خواب به شکلی نامرتب روی تشک پراکنده شده اند. چهارچوب تختی که با چراغ هایی افسون گر روشن شده است و اتاقی که حس راحتی و یک زندگی با احساس را ایجاد می کند. شمای رنگ ها بیشتر به یک پاستل با درخشندگی های متالیک می ماند.

اگر شما در تختی مانند این می خوابید ، شما یک رومانتیک قدیمی هستید که هیچ چیزی را بیشتر از خوابیدنی شیرین با نیمه دیگر خود در یک تخت دوست ندارد. شما فردی حساس هستید و از این که در مورد احساساتتان با دیگران صحبت کنید یا آن ها را به دیگران نشان دهید ، هراسی ندارید. شما دوست خیلی خوبی هستید و می توانید از مزیت آن استفاده کنید.

به شکلی که دوست دارید از آراستن تخت خواب خود لذت ببرید اما سعی کنید اتاق مهمان را مرتب نگه دارید.

 بیشتر و بیشتر

مدتی زمان می برد تا بتوانید وارد بسترتان شوید بس که حجم کوسن ها، ملحفه ها و بالشت های روی تختتان زیاد است. به نظر می رسد که هدف از آراستن تخت خواب شما رسیدن به تجملات و ظاهری سلطنتی بوده است. انواع پارچه ها ، ابریشم ، خز ، نخ مصری و دیگر پارچه های تجملاتی روی تخت شما دیده می شوند. تخت خواب ایده آل شما یک پوستر بوده است.

اگر این تخت خواب شماست ، شما عاشق جدی همه چیزهای لوکس هستید. حتی اگر یک تکه نان می خواهید بخرید حتما بهترینش را می خرید. شما زندگی را در سطح بالایی زندگی می کنید ، خیلی بیرون رو و خیلی دست و دل باز هستید. شما خیلی اجتماعی هستید و البته معمولا دیر حاضر می شوید چراکه در هنگام انتخاب لباس مناسب حساب زمان از دستتان می رود.

این که شما در تختتان احساس غرور زیادی می کنید خیلی خوب است ، اما هنگام آراستن تخت خواب به اشتباه زیبایی و تجمل را بر راحتی ترجیح ندهید.

ترس های پنهان

در نگاه اول تخت خواب شما با روتختی رویش مرتب به نظر می رسد. اما زیر آن ظاهر مرتب چیست؟ ملحفه هایی کثیف و بستری نامرتب ، جوراب های کثیف و کهنه و یا حتی بدتر از آن. این جا یک جور سرپوش گذاشتن و پنهان کاری جدی وجود دارد !

مانند تخت خوابتان احتمالا شما هم چیزی برای مخفی کردن دارید یا حس می کنید که چنین است. شما مودب و خون گرم هستید اما کمتر وارد گفتگویی عمیق می شوید. شما از این که تنها بمانید نمی ترسید. این موضوع شاید به این دلیل باشد که شما به سختی به مردم اعتماد می کنید.

این بهم ریختگی زیر روتختی را مرتب کنید. ما شرط می بندیم که آراستن تخت خواب باعث می شود حس بستر شما حس بهتری داشته باشد.

منبع :

https://www.dreams.co.uk/sleep-matters-club/way-dress-your-bed-say-about-you-2/

آراستن تخت خواب شما ، شخصیت درونی شما را فاش می کند
5 (100%) 4 امتیاز

بازدیدها 40 زمان ها, 3 بازدیدهای امروز

سلامت, مجله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.